Styczeń

Pieczęć dla Profesora Jana Węglarza

Podczas oficjalnej części noworocznego przyjęcia, które odbyło się w dniu 4.01.2007 r., prezydent Ryszard Grobelny wręczył prof. Janowi Węglarzowi Wielką Pieczęć Miasta Poznania.
(Źródło: Echo Miasta 10.01.2007 r.)

Powstanie Internetowa Dolina

Wojewoda wielkopolski, marszałek i prezydent Poznania zawarli porozumienie w sprawie powstania Internetowej Doliny Warty.
Czytaj więcej

Kwiecień

Konferencja Naukowa z cyklu Promocja Polskiej Rehabilitacji

W dniu 19 kwietnia 2007 roku odbyła się konferencja na temat Problemy rehabilitacji w zaburzeniach rozwojowych. Odbywała się ona na terenie MTP w Poznaniu.

Maj

Sesja naukowa: Komórki macierzyste - mity i rzeczywistość

Zapraszamy do wzięcia udziału w sesji naukowej pt. Komórki macierzyste - mity i rzeczywistość zorganizowanej razem z Wydziałem Teologicznym UAM, która odbędzie się w środę, 16 maja 2007 roku, o godzinie 11.00 w Ośrodku Nauki Polskiej Akademii Nauk, Poznań, ul. Henryka Wieniawskiego 17/19. Więcej o sesji

Październik

X Poznański Festiwal Nauki i Sztuki

W dniach 10-11 października 2007 roku odbył się Poznański Festiwal Nauki i Sztuki. W tym roku organizowany był już po raz X.

Grudzień

Sesja Zgromadzenia Ogólnego w Warszawie

Na 109 sesji Zgromadzenia Ogólnego PAN w Warszawie, w dniu 13 grudnia 2007r., z terenu objętego działalnością Oddziału wybrano dwóch członków rzeczywistych i sześciu członków korespondentów PAN:
Czytaj więcej

Zgormadzenie Ogólne Oddziału PAN

W dniu 17 grudnia 2007 roku odbyła się 71. Sesja Zgromadzenia Ogólnego Oddziału PAN w Poznaniu.
Czytaj więcej