10. Tydzień Mózgu w Poznaniu
facebook

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na spotkania w ramach 10. Tygodnia Mózgu w Poznaniu. Przygotowaliśmy dla Państwa 10 wykładów, koncert oraz wystawę, które odbędą się holu i sali Dużej Ośrodka Nauki PAN przy ul. Wieniawskiego 17/19 w Poznaniu.

Zarezerwujcie Państwo swój czas w dniach 12-16 marca 2018 r.
codziennie od godz. 17.00 do 19.00, a w poniedziałek do godz. 20.00.

Wszystkie osoby, które nie będą mogły być z nami osobiście, a zainteresowane są wykładami zapraszamy do obejrzenia transmisji internetowej, która jak co roku będzie przeprowadzana na żywo przez PlatonTV.

Mózg ludzki jest najbardziej skomplikowanym dziełem natury. Poznanie funkcjonowania naszego mózgu jest największym wyzwaniem współczesnej nauki i dlatego na całym świecie prowadzone są intensywne badania.

Naszym celem jest przybliżenie Państwu prowadzonych badań i przedstawienie cząstki ich wyników podczas Światowych Dni Mózgu. Postaramy się tę specjalistyczną wiedzę przekazać Państwu w sposób zrozumiały i ciekawy.

W tym roku w czasie popołudniowych spotkań będziemy poruszać następujące tematy:

Po wykładach będzie czas na krótką dyskusję z prelegentami.

ODKRYWAJ Z NAMI TAJEMNICE MÓZGU!

Zapraszamy!

Wykłady oraz tegoroczny koncert będą odbywały się w Ośrodku Nauki Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu przy ul. H. Wieniawskiego 17/19, od godziny 17.00. Wystawa ilustracji do wierszy Ignacego Krasickiego będzie udostępniona w holu w dniach 12.03.-30.03. Wszystkim uczestnikom 10. Tygodnia Mózgu w Poznaniu wręczone będą upominki po podpisaniu listy obecności.